KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8089086
nr 808 9086
Blandteknik
LE, "Tropik", monogramsign. -82, 60x54
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:50:12
100 kr
150 kr
200 kr